Lüleburgaz Web Tasarım Hizmeti

AnasayfaYazılarLüleburgaz Web Tasarım Hizmeti

LÜLEBURGAZ WEB TASARIM

Lüleburgaz Web Tasarım Hizmetleri

    Lüleburgaz web tasarım İşini online bir dünyaya taşımak isteyen işletme sahiplerinin günümüz bulunduğu şu durumlarda artık tüm dünya olmak üzere alışveriş, hizmetler ve daha fazlası için kullanılan internet ortamından faydalanılmakta olup, rakip işletmelerden herzaman 1 adım önde olmak için ve işlerinin varlığını gözle görülür şekilde arttırmak kısaca işletmenizin kimliğini müşterilere sunacak bir sistem gerekmektedir.

   Günümüzde web tasarım alanında birçok gerek işletme gerekse freelancer olarak hizmet veren fakat her hizmet veren kişinin yaptığı ve uyguladığı işlemlerin aynı olmadığını, fiyatların değişiklik göstermesi gibi birçok unsur vardır. Webkurumsal olarak Lüleburgaz Web Tasarım hizmetimiz ile tüm sektörlere e-ticaret dahil web tasarım hizmeti vermekteyiz.  Web sitesi için gerekli tüm gerekli donanımları paket dahilinde ek ücret ödemeden satın alabilirsiniz.

WEB TASARIM PAKET İÇERİKLERİ

  • Logo Tasarımı: İşletmenize özel logonuzu 2 farklı seçenekli şekilde hazırlayıp sosyal medyalarda kullanacağınız (mockup) görseli ile birlikte teslim ediyoruz
  • SSL Sertifikası: Web sitenize özel "lets encrypt" ssl sertifikası ile siteniz asla (kötü yazılım,dolandırılıcılık) gibi uyarılar vermez aksine tamamen güvenli yazmaktadır.
  • Kurumsal Mail: Web sitenize özel ücretsiz kurumsal mail (iletisim@,bilgi@) dilediğiniz ön eki ismi ile işletmenize özel paket fiyatına dahil sunuyoruz.
  • 7/24 Teknik Destek: Web siteniz ilk kurulum aşamasında sizin vereceğiniz bilgiler ve resimler ile anahtar teslim şeklinde kurulmaktadır. Kolay yönetim paneli sayesinde dilediğiniz zaman yeni içerikler ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz. Web sitenizin güvenirliği ve güncelliği tamamen tarafımızdan yapılacak olup, herhangi bir sorun halinde 7/24 destek vermekteyiz.
  • Hosting(Sunucu): Web siteniz için hosting (sunucu) dahildir.
  • Domain Bizden! İlk yıl domain ücretiniz paket fiyatına dahildir.
  • Yenileme Ücreti: Asla yenileme ücreti yoktur. Web sitenizin çalışabilmesi için hosting yani sunucuya ihtiyaç duyulur böylelikle ilk yıl fiyata dahildir ve diğer her yıl sadece 200TL sunucu ücretiniz ayrıca domain yani alan adınız için her yıl ortalama ( 7$) ödeyerek web siteniz sorunsuz devam etmektedir. Not: Yenileme için alınan ücretler tamamen gerekli olan hizmetler için alınan hosting ve domain firmalarına fatura alınarak ödenmektedir. 
  • Kolay Yönetim Paneli: Kolay yönetim paneli sayesinde web sitenizi bir tık ile kolayca yönetebilirsiniz.
  • Google Kaydı Web siteniz hazırlandıktan sonra onay vermeniz durumunda son güncel hali ile birlikte ücretsiz google kaydı yapılmaktadır.
  • TEKSPANEL İndirim Kodu:  Herhangi bir yazılım satın aldığınızda TEKSPanel ömür boyu lisans (%50) indirim kodu tarafınıza ücretsiz sağlanacaktır. TEKSPanel İNCELE

   200+ Yazılımımız ile tüm sektörlere lüleburgaz web tasarım hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İletişim bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

 

  

 

              

 

 

 

   

 

 

 


Top